o pivovare

náš tím

napíš nám

ZOZNÁM SA

Tono Magyar

RIEŠITEĽ

● nebojí sa byrokracie

● má kopu nápadov

● športovec horolezec

 

● občas náladový

● tvrdohlavý

 

Tono je tiež paradoxne jednou nohou v IT sektore a tou druhou nejakým spôsobom dlhé roky v médiách. Okrem toho sú na jeho pleciach takmer všetky behačky po úradoch a papierovačky, z ktorých neštastník máva pravidelne aj nočné mory.

 

Jeho kreativita a spontánnosť boli a sú základným faktorom pre vznik nášho malého pivovaru. Ak hľadáte spoločníka na niečo bláznivé, je to práve on. Nie sú mu však cudzie ani grafické návrhy, práca s kamerou, kachličkovanie alebo armatúry a nemá strach sa pustiť ani do zvárania ak treba. Výborne teda dopĺňa to, čo ostatní nevedia.

Robo Krajčír

INŽINIER

● je s ním vážna sranda

● dotiahne veci do konca

● ľúbi pivo

 

● chodenie načas NO WAY

● občasné blbé otázky

 

Robo je vyštudovaný inžinier, ďalši ITčkár do partie, konkrétne v jeho prípade ide o Telekomunikácie a sieťarinu. Okrem všetkých týchto prepychových záležitostí ovláda ale aj také veci, bez ktorých by sme sa dnes len pozerali do stropu a určite by sme nerealizovali pivovar.

 

Má fantastické vedomosti v elektrotechnike, a veľkú väčšinu automatizačných prvkov v našom pivovare, či ide o precízne udržiavanie teploty vo varni alebo počas fermentácie v tankoch, zostavil on. Má to nepochybne obrovskú zásluhu na konzistencii výroby nášho piva.

©2023 Hop Grup s.r.o.